Events for Decembar 2022

Preliminarni spiskovi potencijalnih korisnika

CK Kantona

R.br.

Ime i prezime

Mjesna zajednica

UNSKO-SANSKI KANTON

CRVENI KRIŽ OPĆINE BOSANSKI PETROVAC

1.

Spase Lončar

Krnjeuša

2.

Jovica Marjanović

Krnjeuša

3.

Mileva Lončar

Krnjeuša

CRVENI KRIŽ OPĆINE CAZIN

4.

Hase Ćoralić

Ćoralići

5.

Safet Huskić

Ćoralići

6.

Šerifa Kajtazović

Tržačka Raštela

7.

Zemir Ćoralić

Šturlić

8.

Suljo Ajkić

Lijeskovac

ZENIČKO-DOBOJSKI KANTON

CRVENI KRIŽ OPĆINE MAGLAJ

9.

Ekrem Suljkanović

Gornja Liješnica

10.

Vasva Mečević

Bijela Ploča

11.

Fadila Begić

Jablanica

12.

Dilaver Muhić

Jablanica

13.

Mujo Huskić

Jablanica

14.

Nenad Blagić

Krsno Polje

15.

Milenko Vidaković

Krsno Polje

16.

Edhem Salkić

Moševac

17.

Ramo Kulaš

Kosova

18.

Husein Blitović

Kosova

19.

Enver Mušić

Misurići

20.

Rubejda Smajlović

Novi š. Ćobe

21.

Halima Meškić

Novi š. Ćobe

22.

Sabahudin Salatović

Bradići

23.

Mustafa Mahmić

Ulišnjak

CRVENI KRIŽ OPĆINE TEŠANJ

24.

Salih Kruško

Šije

25.

Saima Čajić

Šije

26.

Zahida Balić

Šije

27.

Nafija Balić

Šije

28.

Hasan Balić

Šije

29.

Saliha Halilović

Šije

30.

Himzo Hafizović

Šije

31.

Ibrahim Alić

Šije

32.

Husein Alić

Šije

33.

Naila Halilović

Šije

34.

Nedžad Begić

Šije

35.

Bećir Hasanić

Šije

TUZLANSKI KANTON

CRVENI KRIŽ OPĆINE KLADANJ

36.

Tomislav Ćuturić

Stupari

37.

Ahmet Musić

Stupari

CRVENI KRIŽ OPĆINE ŽIVINICE

38.

Šaha Hotić

Centar

CRVENI KRIŽ OPĆINE GRADAČAC

39.

Zejfa Mučinović

Srnice Donje

40.

Sifet Avdić

Zelina Srednja

41.

Hajrudin Hasanović

Kerep

42.

Hasan Hasanović

Kerep

43.

Razim Hasanović

Kerep

POSAVSKI KANTON/ ŽUPANIJA

CRVENI KRIŽ OPĆINE ORAŠJE

44.

Anto Dominković

Vidovice

45.

Milidrag Matanović

Vidovice

46.

Mijo Šokić

Vidovice

47.

Alojzija Doknjaš

Vidovice

48.

Ivica Mišković

Vidovice

49.

Mato Župarić

Kopanice

50.

Josip Župarić

Kopanice

51.

Velimir Lukačević

Kopanice

52.

Vida Orkić

Kopanice

53.

Izudin Hasanić

Orašje

54.

Samira Sejdinović

Orašje

55.

Marijan Mijatović

Tolisa

56.

Ivo Dominković

Tolisa

57.

Anton Dominković

Tolisa

58.

Anto Ošorlić

Tolisa

59.

Grga Ivanović

Bukova Greda

60.

Ivo Pejić

Bok

61.

Tado Kopić

Oštra Luka

62.

Anto Nikičić

Oštra Luka

63.

Marko Živković

Donja Mahala

64.

Anto Prgić

Donja Mahala

65.

Marijan Maskaljević

Donja Mahala

66.

Marija Baotić- Klajić

Donja Mahala

67.

Ivo Martinović

Donja Mahala

68.

Slavica Maskaljević

Donja Mahala

CRVENI KRIŽ OPĆINE DOMALJEVAC-ŠAMAC

69.

Petar Vučković

Bazik

70.

Luka Stanić

Bazik

71.

Mato Mijatović

Bazik

72.

Ana Mijić

Grebnice

73.

Mato Breškić

Bazik

74.

Anto Breškić

Bazik

75.

Pejo Brkić

Bazik

76.

Mato Lukač

Bazik

77.

Krešimir Blažanović

Grebnice

78.

Marko Lukić

Domaljevac

79.

Zvonimir Ćošković

Domaljevac

80.

Marijan Klarić

Domaljevac

81.

Marko Lukač

Bazik

82.

Kunoslav Mijić

Grebnice

83.

Anto Mijić

Grebnice

84.

Marko Mijić

Grebnice

85.

Anka Marić

Grebnice

86.

Marijan Marić

Grebnice

87.

Ilija Kobaš

Grebnice

88.

Ilija Čaliušić

Grebnice

89.

Kata Čalušić

Grebnice

90.

Katica Vuksanović

Grebnice

91.

Marko Jurkić

Domaljevac

CRVENI KRIŽ OPĆINE ODŽAK

92.

Nikola Andžić

Vojskova

93.

Anto Čaktaš

Vojskova

94.

Nikola Grgić

Vojskova

95.

Mato Andačić

Vojskova

96.

Petar Došlić

Vojskova

97.

Anto Pušeljić

Vojskova

98.

Jozo Andžić

Vojskova

R.br

CK Općine

Broj doniranih motokultivatora

Broj doniranih krava

Broj doniranih plastenika

Broj doniranih košnica pčela

CRVENI KRIŽ UNSKO-SANSKOG KANTONA

1.

Bosanski Petrovac

2

1

2.

Cazin

1

1

3

CRVENI KRIŽ ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA

3.

Maglaj

6

2

7

4.

Tešanj

4

5

3

CRVENI KRIŽ TUZLANSKOG KANTONA

5.

Kladanj

2

6.

Živinice

1

7.

Gradačac

2

2

1

CRVENI KRIŽ POSAVSKOG KANTONA

8.

Orašje

14

4

5

2

9.

Domaljevac-Šamac

9

11

4

10.

Odžak

3

2

1

UKUPNO:

44

17

30

7